Dlaczego Reumpapai jest tak skuteczny?

Reumpapai to preparat, który od kilkunastu lat wspomaga naturalne funkcje narządów ruchu, stawów i mięśni Polaków. Jego potwierdzona skuteczność wynika z zawartości składników roślinnych o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym.

Co kryje w sobie Reumpapai?

  • Kora cynamonowa szczególnie pomocna jest w wielu przypadkach zapalenia stawów. Ponadto stymuluje do działania układ pokarmowy i wspiera wydzielanie soków trawiennych. Odkryto jej działanie przeciwbakteryjne wobec różnego rodzaju patogenów, np.: Escherichia coli, Salmonella, Bacillus cereus Staphylococcus ureus.
  • Owoc pieprzu jawajskiego ma charakterystyczny ostry smak i zapach. Przypisuje mu się działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Wiadomo, że stosowany regularnie naturalnie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu – szczególnie korzystnie wpływa na mięśnie i stawy.
  • Korzeń lukrecji gładkiej wspomaga działanie wielu substancji leczniczych. Zawarta w nim glicyryzyna o charakterystycznym, słodkim smaku, jest znanym środkiem odtruwającym. Wraz z flawonoidami roślinnymi ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. W naturalny sposób wspomaga funkcjonowanie mięśni i stawów.

Te powszechnie stosowane i całkowicie bezpieczne składniki roślinne są używane w kuchni, ale też od wieków używane są w tradycyjnej, wschodniej medycynie w łagodzeniu bólu, szczególnie w zwyrodnieniach stawów, mięśni, rwie kulszowej, ramiennej i w tzw. zapaleniu korzonków. W celu wzmocnienia ich działania w kapsułkach zamknięto tylko wysokiej jakości, standaryzowane ekstrakty roślinne.

Już dziś idź do apteki i kup Reumpapai. Przekonaj się o pozytywnym wpływie naturalnych składników roślinnych na Twoje stawy i mięśnie. Żyj aktywnie. Walcz z bólem skutecznie.



Reumpapai jest preparatem atestowanym i dopuszczonym do sprzedaży w aptekach i sklepach zielarsko-medycznych. Można go również kupić wygodnie w aptekach internetowych i na www.prostoznatury.pl, oraz w sprzedaży wysyłkowej pod nr tel. 33 861 6018 lub 502263960.

Photo by Evil Erin on Foter.com / CC BY